Հուլիսի 13-ին կմեկնարկի ԲՀԿ ԵՄ ֆուտզալի առաջնությունը

ԲՀԿ երիտասարդների միության նախագահ Աշոտ Անդրեասյանը ֆեյսբուքյան էջում գրել է.

“⚽⚽⚽ 🇦🇲🇦🇲🇦🇲

Սիրելի՛ ընկերներ ցանկանում եմ տեղեկացնել, որ ԲՀԿ ԵՄ ֆուտզալի առաջնությունը մեկնարկելու է սույն թվականի Հուլիսի 13-ին, ժամը 14:00-ին, Միկա մարզադաշտում։

☑️Մրցաշարին մասնակցելու են 21 թիմեր, որոնք համապատասխանել են գրանցման չափանիշներին։
☑️21 թիմերը բաշխվել են 4 խմբերում ՝ Ա խմբում 6 թիմ, Բ, Գ և Դ խմբերում 5-ական թիմեր։
☑️Ամեն խմբում առաջին երկու հորիզոնականները զբաղեցրած թիմերը դուրս են գալու հաջորդ փուլ, որտեղ հանդիպումներն անցկացվելու են փլեյ-օֆֆ մրցակարգով։

🥇1-ին հորիզոնական՝ ԲՀԿ ԵՄ գավաթ🏆, պատվոգիր, մեդալներ, ԲՀԿ նախագահ Գագիկ Ծառուկյանի կողմից 1.500.000 դրամական պարգև,
🥈2-րդ հորիզոնական՝ պատվոգիր, մեդալներ և ԲՀԿ նախագահ Գագիկ Ծառուկյանի կողմից 1.000.000 դրամական պարգև,
🥉3-րդ հորիզոնական՝ պատվոգրեր, մեդալներ
և ԲՀԿ նախագահ Գագիկ Ծառուկյանի կողմից 500.000 դրամական պարգև։

Կպարգևատրվեն նաև հետևյալ անվանակարգերում հաղթող մասնակիցները՝
🏅Լավագույն ռմբարկու
🏅Լավագույն դարպասապահ

💪💪💪 Բացմանը ներկա է լինելու ԲՀԿ նախագահ Գագիկ Ծառուկյանը, ՀՀ ԱԺ ԲՀԿ պատգամավորները և ԲՀԿ Երևանի ավագանու անդամները։
Սիրով բոլորիդ հրավիրում ենք ներկա գտնվելու մեր կազմակերպած միջոցառմանը։

🏁Բոլոր մասնակիցներին մաղթում եմ առողջ պայքար։
Թո՛ղ հաղթի ուժեղագույնը։

✔️Հ.Գ. ստորև ներկայացնում եմ խմբերը և առաջին փուլի խաղացանկը՝

Ա խումբ՝ 👇

⚽1.Ռուսական բուհերի ասոցիացիա
⚽2.ԲՀԿ ԵՄ Սփյուռքի խորհուրդ (Արիա-Պարս)
⚽3.Դելտա-Քիք Բոքսինգ մարտական ակումբ
⚽4.ԲՀԿ ԵՄ Քանաքեռի խորհուրդ
⚽5.ԲՀԿ ԵՄ Եզդիների խորհուրդ
6.ԲՀԿ ԵՄ Նոր-Նորքի խորհուրդ

Բ խումբ՝ 👇

⚽1.Մոսկվայի պետական համալսարան Ե.Մ.
⚽2.ԲՀԿ ԵՄ Մալաթիա-Սեբաստիայի խորհուրդ
⚽3.ԲՀԿ ԵՄ Ուսանողական խորհուրդ
⚽4.ԲՀԿ ԵՄ Կենտրոնական գրասենյակ
⚽5.ԲՀԿ ԵՄ Իրավաբանական խորհուրդ

Գ խումբ՝ 👇

⚽1.ԲՀԿ ԵՄ Կրթական կենտրոն
⚽2.ԲՀԿ ԵՄ Կենտրոնի խորհուրդ
⚽3.ԲՀԿ ԵՄ Աջափնյակի խորհուրդ
⚽4.ԲՀԿ ԵՄ Սպորտի խորհուրդ
⚽5.ԲՀԿ ԵՄ Զեյթունի խորհուրդ

Դ խումբ՝ 👇

⚽1.Սանդա-ուշու ԲՀԿ ԵՄ մարտաական ակումբ
⚽2.ԲՀԿ ԵՄ Շենգավիթի խորհուրդ
⚽3.ԲՀԿ ԵՄ Դավթաշենի խորհուրդ
⚽4.ԲՀՅ ԵՄ Էրեբունու խորհուրդ
⚽5.Պլեխանովի անվան տնտ. համալսարան

✍️Առաջին փուլի հանդիպումների ժամանակացույց՝

Շաբաթ օր, Հուլիսի 13՝ 👇

⚽ԲՀԿ ԵՄ Եզդիների խորհուրդ – ⚽Ռուսական բուհերի ասոցիացիա. 🕕ժամը՝ 16:00

⚽ԲՀԿ ԵՄ Կենտրոնական գրասենյակ – ⚽ԲՀԿ ԵՄ Իրավաբանական խորհուրդ. 🕕ժամը՝ 17:20

⚽ԲՀԿ ԵՄ Կենտրոն խորհուրդ – ⚽ԲՀԿ ԵՄ Աջափնյակի խորհուրդ. 🕕ժամը՝ 18:30

⚽ԲՀԿ ԵՄ Էրեբունու խորհուրդ – ⚽Պլեխանովի անվան տնտ. համալսարան. 🕕ժամը՝ 19:40

Կիրակի օր, Հուլիսի 14՝ 👇

⚽ԲՀԿ ԵՄ Սփյուռքի խորհուրդ – ⚽Դելտա-քիք բոքսինգ մարտական ակումբ. 🕕ժամը՝ 11:00

⚽ԲՀԿ ԵՄ Քանաքեռի խորհուրդ – ⚽ԲՀԿ ԵՄ Նոր-Նորքի խորհուրդ. 🕕ժամը՝ 12:30

⚽ԲՀԿ ԵՄ Մալաթիայի խորհուրդ – ⚽ԲՀԿ ԵՄ Ուսանողական խորհուրդ. 🕕ժամը՝ 13:50

⚽ԲՀԿ ԵՄ Սպորտի խորհուրդ – ⚽ԲՀԿ ԵՄ Զեյթունի խորհուրդ. 🕕ժամը՝ 15:00

⚽ԲՀԿ ԵՄ Շենգավիթի խորհուրդ – ⚽ԲՀԿ ԵՄ Դավթաշենի խորհուրդ. 🕕ժամը՝ 16:30

⛔Առաջին փուլում հանգստանում են 3 թիմեր՝
❌Մոսկվայի պետական համալսարան Ե.Մ., ❌ԲՀԿ ԵՄ Կրթական կենտրոն, ❌Սանդա-ուշու ԲՀԿ ԵՄ մարտական ակումբ”։

ԱՎԵԼԻՆ